seo optimizavimas

SEO(search engine optimization) web puslapių optimizavimo paslauga.

Paieškos SEO optimizavimas – tai natūralaus lankytojų srauto pritraukimas nenaudojant jokios reklamos. Jūs neperkate reklamos, tačiau susidomėję žmonės patys Jus randa paieškos sistemose (GOOGLE ir pan.)

Paieškos sistemoms visiškai neįdomu, kurią vietą rinkoje užima Jūsų įmonė- jos atrenka tik tokius internetinius puslapius, kurie atitinka lankytojų poreikius. Ši atranka vykdoma nepriklausomai ir yra formuojama iš daugelio faktorių. Atrankos rezultatuose (pvz.: Google paieškoje) vietos nenusipirksite, tačiau galima į juos papulti tinkamai sutvarkius savo internetinį puslapį ir padarius jį „įdomų“ pačioms paieškos sistemoms bei lankytojams.

Mūsų darbo stilius kardinaliai skiriasi nuo daugumos SEO paslaugą siūlančių konkurentų. Mes ne „kovojame“ su paieškos sistemomis, neieškome jų spragų, bandydami apgauti paieškos robotus ir dirbtinai iškelti puslapį paieškos rezultatuose. Stengiamės išlaikyti simbiotinius ryšius- paieškos sistemoms padedame rasti puslapius, kurie atitinka lankytojų pateiktas užklausas, o Jums – turėti tokų puslapį, kurį „mėgsta“ tos pačios paieškos sistemos.

Visų paieškos sistemų tikslas- pateikti lankytojams internetinių puslapių sąrašą, maksimaliai atitinkantį lankytojo užklausą. Jei kuri nors paieškos sistema pateiks netikslius rezultatus ar išvis jų nepateiks, lankytojai jomis nebesinaudos.

Mūsų teigiamos savybės:

Mes galime rizikuoti. Skirtingai, nei dauguma kitų įmonių, mes apmokėjimą priimame tik už pasiektus rezultatus. Mes įsitikinę, kad padarysime geriau. Jūs mokate tik už realius rezultatus! Mes atviri su savo klientais- suteikiame visą informaciją, visada informuojame apie veiksmus. Dirbant su mumis Jūs aiškiai matysite, kur ir kam naudojamas biudžetas, kur talpinamos nuorodos. Jūs žinosite viską!

Mūsų neigiamos savybės:

Mes dirbame ne su visais interesantais.

Mes negalime sau leisti dirbti blogai. Deja, kai kuriems klientams nereikalingas stabilus rezultatas.

Mes dirbame tik su tais, kam aktuali iš tiesų efektyvi reklaminė kampanija.

Mes nebandome apgauti paieškos sistemų.

Mes nenaudojame „juodųjų technologijų“, po kurių Jūsų internetinio puslapio lankomumas staiga pašoktų (šiame etape mūsų konkurentai dažniausiai jau reikalauja paslaugų apmokėjimo). Vėliau, paieškos sistemai „supratus“ apgaulę, lankomumas staigiai krenta ir atsiranda labai realus pavojus, kad Jūsų puslapis išvis nebepasirodys paieškos rezultatuose. Mūsų darbo kultūra yra grįsta tik draugiškais paieškos sistemoms metodais.

Paieškos optimizavimas- mechanizmas

Pagrindinė paieškos optimizavimo užduotis- pritraukti papildomą tikslinių lankytojų srautą į Jūsų internetinį puslapį iškeliant jį paieškos sistemose į pirmąjį rezultatų dešimtuką.

Prieš pateikiant Jums pasiūlymą mes maksimaliai išanalizuojame Jūsų įmonės veiklos sritį ir sudarome papildomos informacijos klausimyną.

Ypatingą dėmesį skiriame optimizavimo saugumui paieškos sistemų atžvilgiu.

Projekto optimizavimo darbų planas

Pilnas internetinio puslapio auditas

Internetinio puslapio tvarkymo darbų planas

Konkuruojančių puslapių pozicijų paieškos sistemose analizė

Internetinio puslapio matomumo paieškos sistemose registravimas

Internetinio puslapio optimizavimas

Programinių projekto kodų optimizavimas

Puslapio turinio optimizavimas atsižvelgiant į aukščiau paminėtų darbų rezultatus

Puslapio pozicijos gerinimas paieškos sistemų rezultatuose

Atgalinių nuorodų tvarkymas

Teminių straipsnių rašymas bei paskelbimas

Puslapio registravimas paieškos kataloguose: Google, Яндекс, DMOZ ir kt.

Google ADWORDS reklama

Puslapio lankomumo, pozicijos ir kitų parametrų monitoringas

Kasmėnesinės, smulkios ataskaitos apie pasiektus rezultatus bei tolesnio augimo rekomendacijos.

 

Reikia papildomos informacijos?

Norite užsakyti SEO optimizavimo paslaugas?
Užpildykite užklausos formą KONTAKTAI skiltyje ir mes su Jumis susisieksime!

Dalinkis!